Classic Layout

HOOP Basketbol APK Full – Mod Para v1.5.2

HOOP Basketbol APK Full – Mod Para v1.5.2 İndir HOOP Basketbol Apk, oyunda bir basket sahasında bulunacak ve çeşitli hava koşullarında potaya basket atmaya çalışacaksınız. HOOP Basketbol oyununda rakiplerinizle atış mücadeleleri yapacak ve en fazla sayıyı atmaya çalışacaksınız.

Devamı

Zeallsoft Photo DVD Creator Full 8.6 İndir

Zeallsoft Photo DVD Creator Full v8.6 İndir Zeallsoft Photo DVD Creator, ile hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf albümünüzü DVD filme dönüştürebilirsiniz. Sade bir ara yüze sahip olan bu program ile birçok resmi bir DVD içerisinde bulundurabilir ve fotoğraf albümünüzü dijital ortamda da izleyebilirsiniz.

Devamı

SSD Manager 1.0.1.3 İndir

Kingston SSD Manager 1.0.1.3 İndir Kingston SSD Manager, ile Kingston SSD kartınızı bilgisayar üzerinden rahat bir şekilde yönlendirebileceksiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile Kingston SSD kartların çeşitli yönlerini izleyebilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı

HTTP Debugger Pro Full 7.8

 HTTP Debugger Pro Full 7. 8 HTTP Debugger Pro,HTTP protokolünü kullanan herhangi bir program ve web sunucusu arasındaki HTTP trafiği tümünü analiz etmek gerekiyorsa, o zaman HTTP Debugger sizin için iyi bir programdır. ————————————————————- Boyut:10-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz Tarama: Webroot. / Durum Temiz ————————————————————– HTTP Debugger Pro (((Alternatif))) HTTP …

Devamı

Pizza Frenzy Full İndir Pizza Oyunu

 Pizza Frenzy Full İndir Pizza Oyunu Pizza Frenzy,düşük boyutlu oyunumuzda kendi işletmemizi kurup pizza dükkanlarımızı açarak eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacağız,kısaca Pizza Frenzy oyununda yap pişir sat prensibini benimseyceğiz. Minimum: sistem gereksinimi Hacı murat eski bilgisayarlar dahi açabilir. ————————————————————- Boyut:5-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz ————————————————————– Pizza Frenzy (((Alternatif))) Pizza Frenzy

Devamı
Araç çubuğuna atla